סקירת חסויות מהארץ ומהעולם

                            יריד אמריקה הגדול 2014

שגרירות ארצות הברית בישראל, עיריית תל אביב – יפו ולשכת מסחר ישראל- אמריקה ובניהול חברת יוניבנט מזמינים אתכם לקחת חלק ב"יריד אמריקה הגדול" 2014 המציג את המיטב מארצות הברית.  היריד יתקיים בגני התערוכה – מרכז הירידים והקונגרסים בתל אביב בין התאריכים ה-6-12 ליולי . הציבור מוזמן לראות, לשמוע, לחוות ולהתרגש מהמראות והצלילים של התרבות, האמנות, המורשת והמסורת האמריקאית.

 

מיטב המותגים האמריקאים באותו מרחב – כמה נוח !

הנהלת היריד מזמינה את מיטב המותגים האמריקאים המשווקים בישראל לבוא ליריד ולהראות לקהל משתתפי היריד שהם חלק מאמריקה האמיתית- חלק מהתרבות והמסורת האמריקאית על יתרונותיה. המותגים  האמריקאים יוזמנו לאפשר למשתתפים ביריד לתת מבט על אמריקה המרתקת מזוויות חדשות ועדיין לא מוכרות.

 

רחובות אמריקה מתעוררים לחיים

הציבור הישראלי ייהנה ויתרשם מקשת רחבה של פעילויות המופעלות על ידי  המותגים האמריקאים שיוזמנו במיוחד ליריד. מיצגים, סמלים, אייקונים- הכל מהמיטב של  ארצות הברית.


אירועים מקבילים במהלך היריד בשילוב נותני החסות לאירוע

  • ערב גאלה לפתיחת היריד - למוזמנים בלבד, הכוללים את: סגל השגרירות, דיפלומטים, חברי כנסת, נציגי המדינות האורחות, נציגי לשכות המסחר, תעשיינים ואנשי עסקים.

 

  • כנס כלכלי סגור המתמקד ביחסי המסחר והתעשייה בין ישראל לאמריקה. בהשתתפות נציגים בכירים ומנכ"לים ממגוון הסקטורים בישראל ובארה"ב. הצגת הזדמנויות עסקיות לכל צד. במסגרת הכנס יערכו פגישות אישיות בין אנשי עסקים אמריקאיים וישראלים לצד סיורים עסקיים בארץ.

 

"להיות חלק מדבר גדול"

"יריד אמריקה הגדול" לוכד את דמיונו של הציבור ונותן טעם של עולם אקזוטי, זמין, וקרוב לבית.  אירוע תרבותי זה מציע לשותפים ונותני החסות שלנו את ההזדמנות ל:

  • בדיקת שוק חדש
  • קידום מוצרים קיימים
  • חיזוק מודעות למותג
  • השקת מוצר חדש
  • חיזוק הקשרים קהילתיים


חברות וארגונים המייצגים מותגים אמריקאים, מוזמנים להשתתף ב"יריד אמריקה  הגדול" 2014.  היריד ישמש כפלטפורמה להשקת מוצרים חדשים, מינוף מוצרים קיימים והרחבת ההשפעה הכלכלית. זה הזמן המתאים להעלות הצעות ורעיונות לשיתופי פעולה כדי למקסם את עניין הציבור במותגים "Made In The USA".

 

הנהלת היריד פתוחה לקבלת הצעות ורעיונות לפעילות תוכן ספציפית ומותאמת לצורכיהם של השותפים ונותני החסות שלנו.

 

לפרטים על אפשרויות החסות והתצוגה ביריד האמריקאי הגדול ניתן ליצור קשר עם עדי  בטל: 08-9264113


לאתר האינטרנט הרשמי של היריד לחצו כאן

Copyright 2009 © Adi business development LTD. All rights reserved.