סקירת חסויות מהארץ ומהעולם

 

כנס החורף של לשכת רואי החשבון 2010

7-11 לפברואר, מלון ישרוטל, ים המלח


בהשתתפות: שר המשפטים - פרופ' יעקב נאמן

 
 

לשכת רואי חשבון בישראל נוסדה בשנת 1931 והיא מאגדת למעלה מ-11,000 רואי חשבון העוסקים במקצוע ו-130 חברים נלווים בינלאומיים. הלשכה הינה הארגון היחידי של בעלי מקצוע חופשי בישראל העוסק בקביעת הנורמות והסטנדרטים של מקצוע ראיית החשבון. הלשכה מעורבת בכל המהלכים הכלכליים והחברתיים במשק ומקיימת ועדות קשר עם רשויות המסים, המפקח על הבנקים, המפקח על הביטוח, מרכז ההשקעות, המוסדות להשכלה גבוהה וגורמים רבים אחרים. הלשכה משמשת גם כגוף מייעץ לרשויות הפיקוח על הבנקים, חברות הביטוח, החברות הממשלתיות ועוד. למידע נוסף על פעילות הלשכה ניתן לגלוש לאתר הלשכה בכתובת: http://www.icpas.org.il. 

 

כמסורת ארוכת שנים מקיימת לשכת רואי החשבון את כינוס החורף השנתי בים המלח. הכינוס יתקיים השנה בין התאריכים 7-11 לפברואר, זאת בהשתתפות כ-500 איש, רואי חשבון ובני\בנות זוגם. המושבים המקצועיים ושיטחי התצוגה בכנס ממוקמים במלון ישרוטל ים המלח.

 

כנס החורף המקצועי בים המלח הנו אירוע מחזורי מוביל וכלי מרכזי להעברת מידע וחדשנות מהלשכה למשתתפים בכנס,במסגרתו יתקיימו מושבים מקצועיים בנושאים הבאים: חשבונאות, ביקורת, מיסים וניהול, המפה המדינית והכלכלית לשנת 2010, כלים ניהוליים ושיווקיים לרואה החשבון ומנהל הכספים, מדיניות אשראי ובטחונות וממשל תאגידי.


לצד המושבים המקצועיים תתקיים לאורך כל ימי הכנס תוכנית אומנותית רחבה לרואי החשבון ונילווהם הכוללת את הופעתם של הדודאים,הבדרן ישראל קטורזה ואמנים נוספים. כיבוד עשיר יוגש במהלך ימי הכנס.

 

לתוכניית הכנס המלאה לחץ כאן:

 

 

 

 

 

 

בין המרצים בכנס השנה:


-
פרופ' יעקוב נאמן - שר המשפטים

 

- פרופ' אבישי ברוורמן- השר לענייני מיעוטים


-
רו"ח יגאל גוזמן - נשיא לשכת רואי החשבון


-
מר אלי אילון - יו"ר DSPC


-
מר פנחס קימלמן - יו"ר פורום מנהלי כספים בהתאחדות התעשיינים ומשנה למנכ"ל אסם השקעות

 

 

 

למתן חסות לכנס ניתן ליצור קשר